دانلود بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution

یک بازی استراتژیک و کارتی می باشد . در این بازی می توانید دسته کارتهای خودتان را از میان بیش از ده هزار قهرمان یا کارت بسازید و از نمادی ترین و به یاد ماندنی ترین قهرمانان Yu Gi Oh برای پیروزی در میدان استفاده کنید . داستان بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution از داستان اصلی انیمه Yu Gi Oh ساخته شده است و شما می توانید بار دیگر با کمک این بازی داستان های این انیمه زیبا و به یاد ماندنی را زنده کنید . اکنون فرصت این را دارید تا در این بازی دنیای مجازی Yu Gi Oh را به چالش بکشید و چالش هایی را که برای شما در بازی قرار گرفته است را از پیش رو بردارید .

بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution

دارای کارت های جدید Monster Link می باشد که نه تنها شیوه دوئل را در این بازی کارتی تغییر می دهد بلکه منطقه بازی و زمین بازی را نیز با تغییرات فراوانی رو به رو می کند که می توانید از این تغییرات به نفع خودتان استفاده کنید و با کارتهای جدید نوع استراتژی خودتان را تغییر دهید تا پیروز میدان شوید . این بازی با وفادار ماندن به داستان اصلی انیمه تلویزیونی ، لحظات جالبی را در بازی برای علاقمندان به این انیمه تلویزیونی فراهم آورده است . در این نسخه از بازی می توانید تمامی محتویات قابل دانلود که از ابتدا برای بازی عرضه شده است را داشته باشید . پس یکبار دیگر به زمین بازی پا بگذارید و دشمنان شرور را با کمک کارتهایی که از قبل انتخاب می کنید ، نابود کنید . 
نام: Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution
حجم فایل: 1.42 گیگابایت
شرکت سازنده: Other Ocean Emeryville
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: GoldBerg
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، انیمه ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Konami Digital Entertainment, Inc
رمز فایل: www.download.ir

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution - GoldBerg

Experience over 20 years of Yu-Gi-Oh! history with Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution .Build your Deck from over 10,000 cards and take on the most iconic Duelists from the Yu-Gi-Oh! universe. Relive the stories from the original animated Yu-Gi-Oh! series through Yu-Gi-Oh! ARC-V and challenge the newest generation of Duelists from the virtual world of Yu-Gi-Oh! VRAINS .

لینک دانلود