تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Yummy Bounce v1.3.0

Yummy Bounce نام بازی محبوب و جذاب در سبک بازی های سرگرم کننده و ماجراجویی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . یک پودین ناز شروع به سفر کردن می کند و این بار ناگهان در سفر خود به موجودات عجیب و ترسناکی به نام امسان برخورد خواهد کرد! این پودین بی گناه می خواهد تا از دست این انسان ها فرار کند تا به خانه خود باز گردد . در راه خود موانع و پازل ها و دشمنان مختلفی را خواهید داشت که باید از آنها به سلامت عبور کرده و با آنها بجنگید ، غذای خود را تامیین کرده و شروع به کشیدن نقشه ای برای فرار کنید . بازی دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و همراه با فضاها و ماجراجویی های مختلفی می باشد که هر مخاطبی را به خود جذب خواهد کرد . بازی دارای 30 سبک مختلف و همراه با بیش از 450 مرحله متفاوت بوده که ساعت های بسیاری شما را سرگرم خود خواهد کرد .
نام: Yummy Bounce
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: ZhiXiong Huang
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.3.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرم کننده - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Yummy Bounce - v1.3.0

Puddin has to start his new journey! This time, Puddin unexpectedly came to the human world. In order to survive in a strange city, he began a great adventure in finding yummy food.
You need to manipulate the cute chick to break through the obstacles, defeat the enemy, and complete the great adventure that belongs to you. You can let Puddin cross the various obstacles in the beautiful and magical world, collecting the treasures, tasting the most delicious food.

لینک دانلود