تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Brother Bear

Brother Bear انیمیشن سینمایی و داستان یک شکارچی جوان است که یک خرس را طی یک برنامه شکار می کشد اما به طور عجیبی به یک خرس تبدیل می شود و باید بعنوان یک خرس باید زندگی کند تا بتواند تاوان این مسئله را بپردازد. طی این مسئله او با یک توله خرس دیدار می کند و اکنون باید مراقبت از آن را هم انجام بدهد. پس او با رنج و داستان هایی همراه است. Brother Bear در سال 2003 عرضه شد. این یک انیمیشن در ژانر ماجرایی , خانوادگی , فانتزی است که به نویسندگی Aaron Blaise, Robert Walker و به زبان انگلیسی، در کشور آمریکا و به مدت 85 دقیقه ارائه شده است.

Screenshot_Brother.Bear.2003.720p.BluRay..mkv_www.download.ir

مشخصات انیمیشن :– ژانر: ماجرایی , خانوادگی , فانتزی– کارگردانان:  Aaron Blaise, Robert Walker– نویسنده:  Aaron Blaise, Robert Walker– صداگذاران:  Joaquin Phoenix, Jeremy Suarez, Rick Moranis, Dave Thomas– زمان انتشار:  2003– مدت زمان: 85 دقیقه– زبان:  انگلیسی،– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Brother Bear

Brother Bear is a cinematic animation and story of a young hunter who takes a bear in a hunt, but strangely becomes a bear and must live as a bear to pay the price. In this case, she meets a bear and now needs to take care of it. So he is suffering with stories. Brother Bear was released in 2003. This is an animation in the genre of adventure, family, fantasy, written by Aaron Blaise, Robert Walker and English in the United States for 85 minutes.

لینک دانلود