تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Drag Battle Racing v3.25.16

به روز رسانی :

1398/12/03 نسخه v3.25.16 اضافه شد .

Drag Battle Racing

در سبک بازی های مسابقه است که برای کاربران گوشی ها و یا تبلت های اندروید طراحی شده است . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی جذاب را در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید . اتومبیل های خود را ارتقا دهید ، مهارت های جدید را برای آن فعال کنید ، از طرح های خود برای ایجا قطعات جدید استفاده کنید و آن ها را در ماشین خود به کار ببرید تا در بین رقبا برنده شوید . از امکانات این بازی استفاده کنید و ویژگی های ظاهر اتوموبیل خود را تغییر دهید از چراغ ها گرفته تا کیت های بدنه ماشین را می توانید در طرح ها و رنگ های مختلف تغییر دهید و ماشین خکد را جوری که می خواهید درست کنید تا زمانی که در آن می نشینید و رانندگی می کنید از آن لذت ببرید . در طول بازی مهارت های ماشین سواری خود را رفته رفته بالاتر ببرید تا شانس شما در برنده شدن بالا تر برود . تمامی قسمت های ماشین در این بازی قابلیت تعویض و یا ارتقا دارند همانند آیرودینامیک، ترکیب تایر، توزیع وزن، نسبت قدرت به وزن و غیره . در این بازی هیجان انگیز به شما ماموریت هایی در هر مرحله داده می شود که شما در هر ماموریت از مکان های مختلفی رد می شوید و طراحان بازی مکان های فوق العاده زیبا و چشم نوازی را در این بازی قرار داده اند تا بازیکنان در هر مرحله از دیدن مناظر جدید لذت ببرند .

بازی Drag Battle Racing

هیجان انگیز را دانلود کنید و با دیگران به رقابت بپردازید امکانات وقابلیت های ماشین خود را ارتقا ببخشید و در هر مرحله قوی تر ظاهر شوید تا همیشه برنده مسابقه شوید .   
نام: Drag Battle Racing
حجم فایل: 144 مگابایت
شرکت سازنده: Ice Storm
تاریخ انتشار: 10/2/2018
ورژن: v3.25.16
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 و بالاتر

Drag Battle Racing v3.25.16

Real racing experience waits for you in Drag Battle: Car Race Game 4 Real Racers. It is a high quality racing game that stands out among other race games with great graphics and gameplay. Not only one can drive in ‘inside view’ manner, but also enjoy creativity like building new parts from your own drafts, applying them on the cars and win the

لینک دانلود