تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی Wolfenstein II The New Colossus – نسخه FitGirl و CODEX

به روز رسانی :

1397/12/26 نسخه FitGirl - The New Colossus + Update 10 + 5 DLCs اضافه شد .

سه سال پس از نابودی بلک سان پرتال نیروهای آلمان موفق شدند تکنولوژی بدست آورند که بوسیله آن سرنوشت جنگ تغییر می کند و آلمان تبدیل به یک نیروی شکست ناپذیر می شود . در همین راستا و برای مقابله با این تحدید جدید نیروهای متحدین کاپیتان William “B.J.” Blazkowicz را برای مقابله با نیروهای نازی و نابود کردن آزمایشگاه های انها به محلی میفرستند که فرمانده نیروهای آلمان در آنجا قرار دارد ، در جریان ورود به این محل William “B.J.” Blazkowicz و نیروهایش توسط ژنرال استراس دستگیر می شوند و به محلی فرستاده می شوند که آلمانی ها در آنجا بر روی انسان ها آزمایش می کنند . پس از درگیری های فراوان William “B.J.” Blazkowicz موفق می شود خود و همراهانش را از آنجا فراری دهد اما در جریان فرار دچار ضربه مغزی می شود و به یک کمای 14 ساله می رود پس از خروج از کما William “B.J.” Blazkowicz متوجه می شود آلمان ها پیروز جنگ جهانی شده اند . داستان شماره اول بازی ریبوت شده Wolfenstein که Wolfenstein: The New Order نام داشت در چنین فضایی روایت می شد شما در این بازی که مانند سایر شماره ها از دوربین اول شخص روایت می شد افسر نیروهای ویژه و حال یکی از اعضای مقاومت می باشید که به نبرد نازی ها می روید . این بازی در سال 2017 منتشر شد و با موفقیت های بسیاری روبرو شد . داستان بازی در سال 1961 اتفاق می افتد و شما BJ Blazkowicz یا همان Terror-Billy هستید . یکی از اعضای گروه مقاومت و آخرین امید انسان ها برای آزادی . شما تنها کسی هستید که شجاعت، مهمات و انگیزه این را دارید که nazi ها را از بین ببرید و انقلاب دوم آمریکا را آغاز کنید .

 

Wolfenstein II The New Colossus - Screen

 

مشخصات بازی Wolfenstein II The New Colossus :

سبک بازی : شوتر – اول شخص

سال انتشار : 2017

پلتفرم : PC

شرکت سازنده : Machine Games

منتشر کننده : Machine Games

زبان : انگلیسی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Wolfenstein II The New Colossus - FitGirl - CODEX

Wolfenstein® II: The New Colossus™ is the highly anticipated sequel to the critically acclaimed, Wolfenstein®: The New Order™ developed by the award-winning studio MachineGames. An exhilarating adventure brought to life by the industry-leading id Tech® 6, Wolfenstein® II sends players to Nazi-controlled America on a mission to recruit the boldest resistance leaders left. Fight the Nazis in iconic American locations, equip an arsenal of badass guns, and unleash new abilities to blast your way through legions of Nazi soldiers in this definitive first-person shooter.
STORY:
America, 1961. Your assassination of Nazi General Deathshead was a short-lived victory. Despite the setback, the Nazis maintain their stranglehold on the world. You are BJ Blazkowicz, aka “Terror-Billy,” member of the Resistance, scourge of the Nazi empire, and humanity’s last hope for liberty. Only you have the guts, guns, and gumption to return stateside, kill every Nazi in sight, and spark the second American Revolution.

لینک دانلود