تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری BugOut – PC

BugOut، این بازی یکی از بازی های هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی و جهان باز است که در آن شما باید برای زنده ماندن خود تلاش کنید. داستان این بازی در سال 2019 اتفاق می افتد. اخبار و داستان های ترس آور و وحشت آمیزی درباره چیزهایی که نزدیک می شوند و زندگی بشر را تهدید می کنند در حال گسترش است. تغییرات آب و هوایی، WW3، سیارک ها، ناآرامی های شهری و هر چیز دیگری که شما می توانید فکرش را بکنید در این دوره زندگی انسان ها را تهدید می کند. اما در پس زمینه دولت برای رفاه حال مردم و حفاظت از آنها در مقابل این خطرات هیچ کاری نمی کند. در این میان شما تصمیم می گیرید که از شبکه دولتی خارج شده و خودتان دست به کار شوید تا بتوانید از مردم محافظت کنید. در این بازی بقای انسان ها و حیوانات و خطرات مختلف به خوبی به تصویر کشیده شده است که با گرافیکی روان در هم آمیخته شده تا مخاطب بتواند خود را درون بازی حس کرده و برای بقای بشر تلاش نماید.

BugOut.center عکس سنتر

مشخصات بازی BugOut:نام بازی : BugOutپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

BugOut - PC

The year is 2019, the news is crawling with fear mongering stories of things to come, the end is near, climate change, WW3, Asteroids, Civil Unrest and anything else they can think of, but in the background, you can see the government prepping for something, but what. You decide its time to go off the grid and prepare for the worst. In this Modern Day Survival Simulator you will be faced with surviving in the Appalachian mountains while you prepare for an apocalyptic event. Hunt gather, build, explore and trade to get what you need to survive, but keep up with whats going on, its about to get really bad in the world, will you be prepared, Come and experience BugOut.

لینک دانلود