تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری MiDZone

MiDZone، این بازی یکی از بازی های سبک ماجراجویی است که با ارائه محیطی متفاوت از ربات ها می تواند برای بسیاری از گیمر ها جذاب باشد. در این بازی خالق ربات ها رباتی به وجود آورده تا بتواند اهداف خود را اجرا کند. این دانشمند روی این پروژه برای 19 سال کار کرده است، MiDZone یک آزمون AI (هوش مصنوعی) شدید است، این روبات ها برای از بین بردن یکدیگر ساخته شده اند و تا زمانی که تنها یک سمت وجود داشته باشد، متوقف نخواهند شد. به این معنی که ربات ها تا زمانیکه همدیگر را نابود نکرده و فقط هم پیمانان خودشان باقی نمانند، متوقف نمی شوند. این بازی با محیطی جذاب و نیز بهره گیری از هوش مصنوعی پیشرفته توانسته است تا نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب نماید. اگر شما نیز یکی از طرفداران بازی هایی با سبک ماجرایی هستید پیشنهاد می کنیم این بازی جذاب را از دست ندهید.

MiDZone.center عکس سنتر

مشخصات بازی MiDZone:نام بازی : MiDZoneپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

MiDZone

I've been working on this project for 19 years, MiDZone is an extreme AI test, these robots are built to eliminate each other and they won't stop until there is only one left.I've built four different subjects, they share similar intelligence but use different strategies and today I'll figure out which one is the best, they have the ability to manufacture other robots, they know how to make solar energy useful for them, they can manufacture weapons as well and they operate on clean energy.

لینک دانلود