تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری TAPSONIC BOLD – PC

TAPSONIC BOLD، این بازی یکی از هیجان انگیزترین بازی ها است که بی شک بسیاری از کاربران عاشق آن خواهند شد. در این بازی یک سری موانع پشت سر هم بر روی یک صفحه ریل مانند حرکت می کنند که در موقع رسیدن به موقعیت خاصی کاربر باید با ضربه زدن بر روی آنها، آنها را از بین برده و سبب تولید نتی از آهنگشود که با پیوستگی این کار آهنگی زیبا و دلنشین نواخته خواهد شد. شاید در ابتدا این بازی آسان به نظر برسد ولی با گذشت مراحل متعدد بطور کامل دشواری این بازی را درک خواهید نمود. این بازی شامل 82 آهنگ از سری آهنگ های TAPSONIC و DJMAX و همچنین آهنگ های جدید جدید STEAM را به مخاطبان ارائه می دهد. این بازی همچنین مطالب جدید و آهنگ های جدید را در آینده به روز می کند. این بازی برای بسیاری از مخاطبان بازی بسیار جذاب به شمار می رود که می تواند آنها را تا ساعت ها سرگرم سازد.

TAPSONIC.BOLD.center عکس سنتر

مشخصات بازی TAPSONIC BOLD:نام بازی : TAPSONIC BOLDپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

TAPSONIC BOLD - PC

Check 82 tracks from TAPSONIC and DJMAX Series as well as STEAM’s original new tracks. We will update new contents and new tracks in the future. It Is A Best Action Base Racing Game With Good Story Line.

لینک دانلود