دانلود بازی کامپیوتر Guts and Glory تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/05/02 نسخه کم حجم اضافه شد.

تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که اگر در هنگام راندن وسایل نقلیه نظیر ماشین، موتور، دوچرخه و … مشکلی برای شما پیش بیاید و تصادف کنید چه اتفاقی برای شما پیش می آید؟ اگر تا به حال این مسئله دغدغه شما بوده است پس شرکت tinyBuild ذهن شما را خوانده است چرا که این شرکت با ساخت بازی Guts and Glory تواسنته است تا حد بسیار زیادی به این سوال شما پاسخ بدهد. بازی بسیار ساده است، یک وسیله نقلیه انتخاب کنید و شروع به هدایت آن کنید و سعی کنید که نمیرید! در این بازی با وسایل نقلیه مختلفی می توانید به راندن بپردازید. سطوح مختلفی از سختی نیز در این بازی برای گیمر تعبیه شده است.چیزی که این بازی را از بازی های مشابه بی متمایز می کند بی شک همان گرافیک بسیار زیبا و با جزئیات بالای موانع، مردم و محیط بازی است.

سایر توضیحات: در بازی Guts and Glory سعی شده است که موانع بر اساس یک روند خاص به سمت گیمر نیایند و همین مسئله باعث می شود تا شما وادار شوید تا در لحظه تصمیم بگیرید و بازی از روند یکنواختی دور باشد.یکی دیگر از نکات مثبت این بازی این است که تصادف و صدمه دیدن یک مسئله عادی نیست یعنی میزان خسارت متفاوت است و نیز شما می توانید از مردم عادی، موانع دیگر و … برای محافظت از خود استفاده کنید.نکته و چالش اصلی در این بازی بدون شک نحوه کنترل وسایل نقلیه استو در این بازی شما می توانید از دوربین های مختلفی برای دید بهتر نسبت به محیط بازی Guts and Glory استفاده کنید و سعی کنید تا بهترین مسیر یا خشن ترین مسیر را انتخاب کنید.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود guts and glory جدید

مشخصات بازی Guts and Glory : نام بازی : Guts and Glory پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : HakJak Productions منتشر کننده : tinyBuild سبک بازی : اکشن – ترسناک – ماجرایی – ورزشی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Guts and Glory

لینک دانلود