تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر A Normal Lost Phone

تلفن همراهی توسط شما پیدا شده است . شما باید با کاوش در پیام های متنی ، تصاویر و برنامه های کاربردی سرنخی پیدا کرده و گوشی را هرچه زودتر به صاحب اصلیش بازگردانید . از طریق این تلفن شما با روند زندگی سام , دوستان و خانواده اش آشنا خواهید شد اما داستان به همین روال پیش نخواهد رفت و زمانی که ساعت شمار , ساعت 6 بعد از ظهر را نشان دهد , همه چیز به طرز مرموزی ناپدید خواهد شد . بازی در یک قالبی خاص و اکتشافی روایت می شود . تمامی بازی در درون یک صفحه نمایش و رابط کاربری یک تلفن هوشمند رخ می دهد و تصمیمات شما نسبت به اتفاقات مختلف روند بازی را مشخص می نماید .

سایر توضیحات : A Normal Lost Phone یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Accidental Queens طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی های Plug In Digital Label و Plug In Digital برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شاهد فاصله بسیار کمی میان واقعیت و داستان خواهیم بود که پلیر در مرز این دو حرکت کرده و خود تصمیم می گیرد به کدام طرف مایل شود . یک سوال کلیدی در بازی مطرح می شود , اگر به هدف خود نزدیک شوید باز هم به روند بازی فکر خواهید نمود و یا در همان مقطع بازی را رها می کنید ؟ در طول بازی با شخصیت هایی آشنا خواهید شد که در برخی از مراحل شما را راهنمایی کرده و برای کشف موضوعات دشوار کمکتان می کنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر A Normal Lost Phone

مشخصات بازی A Normal Lost Phone :

نام بازی : A Normal Lost Phone پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Accidental Queens منتشر کننده : Plug In Digital Label و Plug In Digital سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

A Normal Lost Phone

لینک دانلود