تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Beholder 2 نسخه CODEX + آخرین آپدیت

هر شهروند کشور بزرگ ما ، آرزوی کار در جایگاه نخست وزیری را دارد . شما خوش شانس هستد ، رویای شما به حقیقت پیوسته است . در حالی که شما در پایین ترین رده شغلی هستید ، این بیشتر از چیزی است که شما انتظارش را داشته اید . آیا قبلا تصمیم گرفته اید چه چیزی را می خواهید ؟ آیا شما تبدیل به یک افسر کوشا و مسئولیت پذیر خواهید شد که خود را در ظاهر همانند یک رهبر عاقل نشان می دهد ؟ یا شما تبدیل به فردی خواهید شد که بتواند هر کسی که بین شما و صندلی نخست وزیری ایستاده است را از بین ببرد ؟ اگر چنین است، چه کسی شما را فرستاد ؟ و چرا ؟  در هر صورت، شما اکنون بخشی از وزارت هستید . از این لحظه هیچ کس فراتر از این دیوارها بر شما تسلط ندارد . Beholder 2 یکی از بازی های سبک استراتژیک و ماجرایی است که توسط کمپانی Warm Lamp Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Alawar Premium برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Beholder 2 :

نام بازی : Beholder 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Warm Lamp Gamesمنتشر کننده : Alawar Premiumسبک بازی : استراتژیک و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Beholder 2

Every citizen of our great State dreams of working at the Prime Ministry!


You are lucky, intern – your dream has come true!


While you are at the bottom of the career ladder, that is more than many of your fellow citizens will ever achieve!
Have you already decided what you're going to become?
Will you become a diligent and responsible officer decorated by the Wise Leader himself? Or will you become a hardline careerist capable of destroying anyone who stands between you and the Prime Minister's seat? Or maybe you are just a whistle-blower? If so, who sent you? And why?


Whatever the case, you are now part of the Ministry!


From this moment on, no one beyond these walls has ascendance over you! You are free to shape your own future!
So, what are you going to become?

لینک دانلود