تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blood of Magic

بازی Blood of Magic در سبک اکشن , ماجراجویی , نقش آفرینی , شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Stoneworks Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . خون جادویی یک بازی جهان باز کوچک می باشد که جنگ های مختلفی را در دل خود دارد . المان های دیگر نظیر ساخت و ساز , مدیریت شهر , استخدام و اکتشاف نیز تجربه ی شما را در Auguston بالا می برد .

خلاصه داستان : بازی Blood of Magic از جایی شروع می شود که جنگ پادشاهی شمالی در Vuista باعث تفرقه شده بود . شهر Vuista به صورت اورجینال برای اجداد Obrodians می باشد گرچه یک جنگ داخلی در 100 سال قبل با استفاده از یک کریستال مرموز آنها را از هم جدا کرده بود . عده ای آماده بودند تا از جنوب جدا شده و در مقابل Obrodians اعلام استقلال کردند . به تازگی Vuista پرده از رازی جادویی برداشته است که با نام Occult Crystal شناخته می شود . این جادو به راحتی از طریق تزریق در خون به بدن میزبان رفته و به مرور او را قوی می کند . این قدرت جادویی باعث شده تا کسانی که در این زمینه بی تجربه بوده و هیچ تمرینی نداشتند بتواند قدرت های جادویی کسب کنند . گیم پلی بازی Blood of Magic بسیار جذاب بوده شما می توانید ساختمان های خود را ساخته و پیروان , منابع و دستور عمل های جدیدی را وارد کنید یا ساختمان های فعلی خود را به روز کرده و از ورژن پیشرفته ی آنها استفاده کنید . شما می توانید افراد مختلفی پیدا کنید که به شما در نبردها کمک کنند حتی قادر خواهید بود تا وفاداری آنها را نسبت به خود آگاه شوید . در طول این ماجراجویی با انسان ها و موجودات مختلفی روبه رو خواهید شد و باید همیشه به دنبال کشف راه ها و ورودی های جدید باشید .

مشخصات بازی :

نام بازی : Blood of Magicنام بازی (فارسی) : خون جادوییپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Stoneworks Gamesمنتشر کننده : Stoneworks Gamesسبک بازی : اکشن , ماجراجویی , نقش آفرینی , شبیه ساز , استراتژیکحجم فایل : 800 مگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam

لینک دانلود