تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی Cybermotion v0.12 – PC نسخه Early Access

به روز رسانی :

1396/08/07 نسخه جدید اضافه شد.

Cybermotion یک بازی ، بر اساس قوانین واقعی فیزیک است و به شما این قابلیت را می دهد تا  نحوه حرکات ربات خود را برنامه ریزی نمایید . این بازی داستان خاصی را روایت نمی کند با  این حال تنها داستان موجود ، در دانشگاه Cybernetics اتفاق می افتد که دانش آموزان تلاش می کنند تا مدرک بگیرند و ربات هایی اختراع کنند که مانند یک انسان حرکت می کنند . در مقابل شما مراحلی برای به پایان رساندن است که به وسیله رباتی که در اختیار دارید و قابلیت های آن که براساس قوانین فیزیک طراحی شده ، به راحتی باید بدن مکانیکی را حرکت دهید .

سایر توضیحات : Cybermotion یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Lukayson طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به هر حرکت دکمه خاصی را اختصاص دهید و از ربات خود در مراحل متفاوت استفاده نمایید . همچنین می توانید قسمت های مختلف به ربات خود اضافه کرده و یا آن را ارتقا دهید . البته درنظر داشته باشید که اضافه کردن اسلحه ها و پردازنده های بیشتر باعث سنگین شدن ربات می شوند و حرکت را آهسته می کند .طبق گفته سازندگان بازی ، در آینده بخش آفلاین اضافه خواهد شد و همچنین میتوانید مراحل و حرکت های ربات های خود را به اشتراک بگذارید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Cybermotion

مشخصات بازی Cybermotion :

نام بازی : Cybermotion

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Lukayson

منتشر کننده : Lukayson

سبک بازی : شبیه ساز

امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

Cybermotion

لینک دانلود