تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Deus Ex Game of the Year Edition

سال 2025 است و جهان به یک مکان خطرناک و پر هرج و مرج بدل شده است . هر روز عوامل بسیاری از جمله تروریست ها , مواد مخدر ، بیماری و آلودگی جان انسان های بی گناه را می گیرد . اقتصاد جهان بر روی پرتگاه فروپاشی قدم گذلشته است و فاصله میان ثروتمند و فقیر هر روز افزایش می باید و هر روز بر میزان آن افزوده می شود . بدتر از تمام این موارد , وجود نیروهایی است که سعی دارند در یک زمان مناسب اقدام کرده و کنترل جهان را به چنگ آورند . شما در قالب شخصیتی به ایفای نقش می پردازید که سعی دارد از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری نمیاد . بازی دارای دیدگاه اول شخص بوده و شما را برای حل مسئله , تعامل با سایر شخصیت ها و انجام اقدامات متفاوت با چالش هایی روبرو میسازد .

سایر توضیحات : Deus Ex Game of the Year Edition یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Ion Storm طراحی و ساخته شده و در سال 2000 توسط کمپانی Square Enix برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی خبری از هیولاها و موجودات عجیب و غریب نیست و در عوض پلیر با کاراکترهای انسانی مختلفی مواجه خواهد شد که همین موضوع باعث تداعی واقع گرایانه بودن و حضور در جهانی واقعی می شود . هرچه پیش می روید و مراحل را پشت سر می گذارید بازی این اجازه را به شما می دهد تا دسترسی شخصیت اصلی بازی به تجهیزات و سلاح های مختلف افزایش یابد . برای حل مشکلاتی که در طول ماموریت ها با آنها روبرو می شوید , راه های متفاوتی وجود خواهد داشت و انتخاب های شما روند بازی را شکل می دهد و همین موضوع باعث شده تا هیچ دو بازیکنی تجربه یکسانی را کسب نکنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Deus Ex Game of the Year Edition

مشخصات بازی Deus Ex Game of the Year Edition :

نام بازی : Deus Ex Game of the Year Edition پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2000 شرکت سازنده : Ion Storm منتشر کننده : Square Enix سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM
لینک دانلود