تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Formula Fusion v1.3.186 نسخه CODEX

Formula Fusion یکی از بازی های اکشن رقابتی می باشد که در سال 2075 روایت می شود . بازی در داخل و حومه ایالت نیویورک و 50 سال پس از یک جنگ جهانی هسته ای به تصویر کشیده می شود , حمله ای که بسیاری از مناطق شهرها را به ویرانی بدل کرده و دیگر هیچ موجودی در آنجا سکونت نمی کند . اما حالا ظاهر و نقشه شهر تغییر کرده , به نحوی که دیگر برخی از مناطق غیر قابل تشخیص می باشند . شهرها به دو قسمت غنی و فقیر نشین تقسیم شده اند . سال 2075 است و حدود 177 سال از اولین رقابت های اتومبیلرانی می گذرد . در طول این سال ها , پیشرفت های چشمگیری در علم و تکنولوژی و در زمینه کوانتومی صورت گرفته است بطوری که امروزه حمل و نقل مدرن به وسیله ایجاد گرانش مصنوعی در وسایل نقلیه صورت می گیرد . گرانش مصنوعی این امکان را به وسایل نقلیه می دهد تا در حالت تعلیق قرار گیرند . پس از مدتی تصمیم برآن شد تا از این تکنولوژی در موتور ماشین های مسابقه ای استفاده شود . تحولی در FORMULA FUSION و رقابت های نفسگیر در لیگ های مسابقه QUANTUM , ندای تحولی بزرگ را در سری مسابقات اتومبیرانی به گوش می رساند .

سایر توضیحات : Formula Fusion یکی از بازی های سبک اکشن , شبیه ساز و ورزشی است که توسط کمپانی R8 Games Ltd طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . جدول مسابقات از همین لحظه آماده شده و با وجود سرمایه گذاری های فراوانی که در این بخش صورت گرفته , سطح مسابقات بسیار بالا می باشد . علاوه بر شرکت های بزرگ و غول های سرمایه گذاری , برخی دانشگاه ها نیز در این حیطه وارد شده اند و سعی دارند شانس خود را امتحان کنند . تنها رقابت در این بازی وجود ندارد بلکه پیروزی حرف اول را می زند و هرطور شده باید آن را کسب کرد . 30 سناریو مختلف در این بازی به چشم می خورد که هرکدام به نحوی توانایی های شما را به چالش می کشد . علاوه بر بخش تکنفره بازی از بخش آنلاین و مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند و 10 نفر به صورت همزمان می توانند مسابقات را تجربه کنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Formula Fusion نسخه CODEX

مشخصات بازی Formula Fusion :

نام بازی : Formula Fusionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :R8 Games Ltdمنتشر کننده : R8 Games Ltdسبک بازی : اکشن , شبیه ساز و ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Formula Fusion

لینک دانلود