تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hacktag نسخه Early Access

Hacktag یک بازی دو نفره مخفیکاری است که شما باید در نقش یک مامور مخفی یا هکر، سازمان ها و شرکت ها نفوذ کرده و آنها را سرنگون کنید. سال ۲۰۲۹ در یک جهان موازی، شما ماموری هستید که ماموریت هایی برای شرکت های بزرگ انجام میدهد که به مقام های بالا متصل اند. برای موفقیت باید به ۲ گروه تقسیم شوید و همزمان به شرکت ها نفوذ کنید. به عنوان عامل مخفی، با داشتن نمایی سه بعدی از صحنه، لذت فراوانی خواهید برد و به عنوان هکر، میتوانید از طریق شبکه های مختلف با دوربین ها، در ها، تلفن ها و حتی دستگاه های قهوه ساز ارتباط برقرار کنید. Hacktag تمام سعی خود را بکار گرفته تا بازیکنان احساس کنند که جاسوس و یا قهرمان فیلم های اکشن هستند.

سایر توضیحات : Hacktag یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Piece of Cake studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این بازی قابلیت آنلاین و لوکال (بازی به صورت جداگانه یا اشتراک صفحه با دیگران) را دارد. همکاری را فراموش نکنید؛ آلارم ها را غیرفعال کنید، در ها یا سلول های زندان را به موقع باز کنید. جالب است بدانید که بهترین رقیب شما، همسرتان است. ۳ شرکت در ۳ ماموریت اهداف شما هستند و همچنین ماموریتی بی نهایت هم وجود دارد که برای موفق شدن در آنها باید مهارت های متفاوتی را فعال کنید. پس از اتمام هر مرحله، امتیازات خود را به اشتراک بگذارید و دوستانتان را به مبارزه و چالش دعوت کنید. شخصیت مورد علاقه خود را ایجاد کرده و داستان منحصربفرد شخصیت خود را تجربه نمایید.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Hacktag

مشخصات بازی Hacktag :

نام بازی : Hacktagپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Piece of Cake studiosمنتشر کننده : Piece of Cake studiosسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Hacktag

لینک دانلود