تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hearthstone v14.0.0.30103

به روز رسانی :

1398/02/08 نسخه Hearthstone v14.0.0.30103 اضافه شد .

کمپانی Blizzard Entertainment نامی معتبر در صنعت بازی های رایانه ای می باشد ، این کمپانی آمریکایی که در کالیفورنیا واقع شده است در تاریخ 8 فبریه 1991 کار خود را با نام Silicon & Synapse آغاز کرد و امروزه یکی از زیرشاخه های اصلی کمپانی Activision Blizzard می باشد . این کمپانی به دلیل ساخت بازی های بسیار جذاب با داستانی درگیر کننده و گیم پلی بسیار زیبا یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین کمپانی های بازی سازی می باشد ، این کمپانی سازنده بازی هایی قدرتمندی مانند Warcraft Diablo series ، StarCraft series ، Hearthstone ، Heroes of the Storm و Overwatch خود را به عنوان یک سازنده قدرتمند در تمامی سبک ها معرفی کرد . محبوب ترین و شناخته شده ترین بازی این کمپانی سری Warcraft می باشد که اولین نسخه از آن در سال 1994 منتشر شد و آخرین نسخه این بازی نیز در سال 2016 منتشر شده است . محبوبیت بالای این بازی باعث شده است که در همه زمینه ها وارد شود ، در سال 2004 کمپانی بلیزارد با انتشار World of Warcraft این بازی را وارد سبک MMO کرد که به راحتی می توان گفت یکی از بهترین بازی های این سبک در تاریخ بازی های رایانه ای می باشد ، در ادامه و با بالا رفتن محبوبیت روز افزون این سری کمپانی مذکور شروع به انتشار افزونه های بسیاری برای این بازی کرد که آخرین آنها نیز در سال 2016 با نام World of Warcraft: Legion منتشر شد . در سال 2013 این کمپانی اعلام کرد که قصد انتشار یک بازی جدید و کاملا متفاوت در سری Warcraft دارد در هین راستا طرفداران این سری بازی های شروع به حدس و گمانه در این رابطه کردند تا اینکه در سال 2014 و با انتشار بازی Hearthstone Heroes of Warcraft طرفداران این سری متوجه شدند که این بازی یک کارت بازی آنلاین می باشد که برای تمام پلتفرم ها از جمله سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد .

سایر توضیحات : بازی Hearthstone Heroes of Warcraft یک بازی TurnBase بین دو حریف می باشد که با استفاده از 30 کارت و هیروهایی با قدرت هایی خاص که به انتخاب خود بازی بازان می باشد وارد رقابت می شوند . بازی بازان با استفاده از مانا می توانند جادوهایی برعلیه حریف خود استفاده کنند و یا نیروهای پیاده خود را ظاهر کنند تا به حریف خود حمله کنید و با به پایان رساندن خط سلامتی حریف خود او را شکست دهید . شکست دادن حریف در این بازی باعث کسب کردن طلا و یا کارت های بازی می شود ، بازی باز می تواند با  استفاده از طلاهای داخل بازی اقدام به خرید کارت های جدید کنید و یا با استفاده از Microtransaction این عمل را انجام دهد . بازی رایانه ای Hearthstone Heroes of Warcraft دارای چندین مد متفاوت می باشد ، مد هایی مانند Casual و Ranked Match در کنار چلنج های روزانه و هفتگی از تعدادی از همین مد ها می باشند که به بازی بازان کمک می کنند طلا و کارت های اضافی کسب کنند . در ابتدای این بازی شما می توانید از میان مد های موجود یکی از مدهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید . شما بازی را با تعداد بسیار محدودی از کارت ها که در اختیارتان قرار دارد شروع می کنید ، اما می توانید به کارت های بسیار قدرتمند تر و کم یاب تری از طریق پک های موجود در بازی و یا خرید کارت ها دست یابید . بازی HearthStone طوری طراحی شده است که در آن شما می توانید از طریق از بین بردن کارت های بی استفاده یا تکراری کارت های بهتر و قدرتمند تری طراحی کنید . بازی رایانه ای Hearthstone Heroes of Warcraft در تاریخ 11 مارچ 2014 منتشر شده است و موفق به کسب نمرات بسیار خوبی نیز شده است . تا پایان آپریل 2016 طبق اعلام کمپانی بلیزارد این بازی بیش از 52 میلیون پلیر فعال دارد ، این بازی همچنین یکی از محبوب ترین بازی ها در Esport می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*این بازی آنلاین می باشد و برای تجربه آن حتما باید به اینترنت متصل باشید*

مشخصات بازی Hearthstone Heroes of Warcraft :

نام بازی : Hearthstone Heroes of Warcraft

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2014

شرکت سازنده : Blizzard Entertainment

منتشر کننده : Blizzard Entertainment

سبک بازی : کارت بازی – آنلاین

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : BattleNet

Hearthstone v14.0.0.30103

Hearthstone is a free-to-play online digital collectible card game developed and published by Blizzard Entertainment. Originally subtitled Heroes of Warcraft, Hearthstone builds upon the existing lore of the Warcraft series by using the same elements, characters, and relics. It was first released for Microsoft Windows and macOS in March 2014, with ports for iOS and Android releasing later that year. The game features cross-platform play, allowing players on any supported device to compete with one another, restricted only by geographical region account limits.

لینک دانلود