تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Killer Instinct تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/14 آپدیت 1 نسخه CODEX اضافه شد.

این فرانچایز معروف با عنوانی بسیار مهیج به پلتفرم استیم آمده است ، مبارزانی بسیار قوی ،موسیقی زیبا و انیمیشن های بسیار روان از ویژگی های این بازی است . برترین مبارزان خود را انتخاب کنید و از تاکتیک های مبارزه ای و حملات مخصوص آن ها لذت ببرید .بدون شک این عنوانی است که مدت ها آن را فراموش نخواهید کرد.اگر به بازی های مبارزه ای علاقه دارید این بازی را حتما امتحان کنید .شما می توانید زمانی که دشمن سعی دارد گارد شما را باز کند Combo های بسیار قدرتمند خود را اجرا کنید و نسبت به دشمنان برتری پیدا کنید . شما حتی می توانید یکی از دوستانتان را به مبارزه دعوت کنید و از بخش چند نفره محلی این بازی لذت ببرید .

سایر توضیحات :Killer Instinct یک بازی مبارزه ای بسیار مهیج است با کاراکتر های متنوع که قابلیت های خصوصی سازی متنوعی برای ان ها در نظر گرفته شده است .این بازی 20 مرحله متفاوت دارد که هر کدام محیطی پویا و منحصربفرد دارند .صداگذاری این بازی بسیار دقیق و مناسب است . کاراکتر های این بازی منحصربفرد هستند و توانایی آن ها متعادل است تا بتوانید هر کاراکتری که با شیوه ی بازی کردن شما هماهنگ است را انتخاب کنید و دغدغه ی قدرتمند نبودن یا بیش از حد قدرتمند بودن کاراکتر ها را نداشته باشید .این بازی دارای بخش تک نفره و حالت داستانی است که می توانید آن را تجربه کنید و مهارت های خودتان را افزایش دهید .بخش آموزشی این بازی به خوبی مکانیزم بازی را برای شما توضیح می دهد پس به کمک این قسمت می توانید خیلی سریع جایگاه خود را در این بازی  پیدا کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی اکشن و مبارزه ای کامپیوتر Killer Instinct جدید

مشخصات بازی   Killer Instinct:

نام بازی : Killer Instinctپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Iron Galaxyمنتشر کننده : Microsoft Studiosسبک بازی :اکشن ،مبارزه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Killer Instinct

لینک دانلود