دانلود بازی Move or Die v13.1.0 نسخه 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/20 نسخه Move or Die v13.1.0 - 0xdeadc0de اضافه شد.

Move or Die

یک بازی بسیار جذاب و سرعتی در سبک اکشن است که تنها در 20 ثانیه اتفاق خواهد افتاد! این به معنی این ایت که یا تکان بخورید یا بمیرید! گرافیک این بازی با سادگی خاصی همراه است بطوریکه استفاده از رنگ بندی بسیار خوب باعث می شود تا تنها تمرکز خود را به بازی معطوف کنید. بازی Move or Die توسط شرکت Those Awesome Guys برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس تولید و عرضه شده است. در طول 20 ثانیه، تمام مکانیک موجود را تغییر بدهید و دیگر تنها صدای داد و فریاد است که می شنوید! این شعار هر یک از مرحله های

 بازی Move or Die

است و این کلمات کلیدی به خوبی یک راند بازی را تشریح می کنند! این بازی بسیار جذاب به شما امکان می دهد تا علاوه بر بازی تک نفره، یک جنگ تمام عیار و 4 نفره را همراه دوستان خود به راه بیاندازید! یک بازی که در هر مرحله قوانین تغییر خواهند کرد. ای نبازی به دلیل سادگی و جذابیت ها خاص، توانسته تا طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند بطوریکه افراد مختلف می توانند مود های مختلف و مراحل جذاب و ابتکاری را طراحی کنند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین در این بازی شما شاهد شخصیت های مختلفی خواهید بود اما بدون شک دستیابی به آنها رایگان نیست و شما باید برای بدست آوردن تلاش کنید تا بتوانید امتیاز خود را افزایش دهید. البته شعار 20 ثانیه بازی بدون شک بیانگر یک بازی بسیار سرعتی و جذاب است و شما می توانید نهایت آدرنالین را در این بازی تجربه کنید.

نام: Move or Die
حجم فایل: 464 مگابایت
شرکت سازنده: Those Awesome Guys
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
ورژن: v13.1.0
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Those Awesome Guys
رمز فایل: www.download.ir

Move or Die v13.1.0 - 0xdeadc0de

20 seconds, constantly changing mechanics and a lot of yelling. These are the keywords that perfectly describe a round of Move or Die, the 4-player friendship ruining party game where rules change every single round. Slap your friends’ controllers out of their hands while playing on the same couch, challenge players online from around the world or pretend to practice offline with AI bots. Select what game modes you want to play from an ever-growing list of developer and community-generated modes, each with their own outrageous mechanics and level design crafted to promote hours of good old friendship-ruining fun.

لینک دانلود