تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Wreckfest Rusty Rats نسخه Codex

به روز رسانی :

1398/11/23 نسخه Wreckfest Rusty Rats - Codex اضافه شد .

Wreckfest مسابقات اتومبیلرانی یکی از سری بازی های سبک اکشن , مسابقه ای و ورزشی است که توسط Bugbear Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی نیز برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . تجربه ای جدید و منحصر به فرد از مسابقات را به دست آورید . در بازی Wreckfest شما می توانید با حرکت در جاده ها و شکست دادن رقبای خود , لحظات باشکوهی را برای خود رقم بزنید . این نسخه قصد دارد تا روح جدیدی در مسابقات high-octane بدمد و آن را به یک بازی افسانه ای تبدیل کند . بازی دارای آهنگ های مختلف و اتومبیل های متنوعی است و برخوردها و تصادفات با چنان دقتی طراحی و شبیه سازی شده اند که هر بازیکنی را به وجد می آورد . شما می توانید اتومبیل خود را انتخاب کنید و هر تغییری را خواستید بر روی آن اعمال نمایید و با قدرت پا در میان میدان نبرد بگذارید . ماشین های قدیمی , ارزان , ضرب دیده , وصله زده و بسیاری ماشین های دیگر را می توانید در بازی Wreckfest پیدا کنید . بازی دارای گرافیک عالی و منحصر به فردی است که شما را مجذوب خواهد کرد . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید . آیا عاشق سرعت هستید و دوست دارید تا در یک مسابقه دیوانه وار شرکت کنید ؟ پس این بازی را از دست ندهید .

نسخه جدید بازی شامل دی ال سی های زیر اضافه شد :

Wreckfest – Season Pass £3.29 Wreckfest – Retro Rammers Car Pack £3.29 Wreckfest – Backwoods Bangers Car Pack £3.29 Wreckfest – Modified Monsters Car Pack £3.29 Wreckfest – Rusty Rats Car Pack £0.79 Wreckfest – Goofy Roofs Pack £1.69 Wreckfest – Steel & Wheels Pack

 
نام: Wreckfest
شرکت سازنده: Bugbear Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: Wreckfest Rusty Rats
نسخه: CODEX - FitGirl
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن , مسابقه ای و ورزشی
منتشر کننده: Bugbear Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Wreckfest Rusty Rats - Codex

Break the rules and take full-contact racing to the limit with Wreckfest!
Expect epic crashes, neck-to-neck fights over the finish line and brand-new ways for metal to bend – These are the once-in-a-lifetime moments that can only be achieved in Wreckfest, with its true-to-life physics simulation crafted by legendary developer Bugbear, who also brought you FlatOut 1 & 2!

لینک دانلود