تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Passpartout The Starving Artist v1.7.2 نسخه DINOByTES

به روز رسانی :

1399/10/10 نسخه Passpartout The Starving Artist v1.7.2 - DINOByTES اضافه شد.

Passpartout The Starving Artist

یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Flamebait Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شخصیت اصلی بازی دارای یک سری عادات بد و اعتیادآور است که ممکن است در روند بازی بر عملکرد شما تاثیرگذارد پس سعی کنید از همان ابتدا با چنین عاداتی مقابله کرده و به مرور زمان تمامی آنها را به فراموشی بسپارید . اگر بهترین عملکرد را از خود نشان دهید شک نداشته باشید که در آینده ای نه چندان دور , گالری از تابلوهای شما به معرض نمایش گذاشته خواهد شد و با فروش تابلوها پول خوبی به دست خواهید آورد .

تجربه زندگی یک هنرمند فقیر ! Passpartout این امکان را به شما می دهد تا در قالب شخصیت یک هنرمند فرانسوی به ایفای نقش بپردازید , کسی که سعی دارد نام خود را در هنر و عرصه جهانی با خلق شاهکارهای هنری جاودانه سازد . البته تمامی این موفقیت ها به شما و توانایی هایتان در عرصه نقاشی بستگی دارد . رنگ میزان شهرت شما را تعیین می کند , حتی شما می توانید در آینده به فردی همانند ون گوگ بدل شوید . سعی کنید شاهکارهای خود را با استفاده از انواع تکنیک های نقاشی جذاب نشان داده و در عین حال صداقت هنری خود را نیز حفظ نمایید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*دانلود بازی کامپیوتر Passpartout The Starving Artist نسخه SKIDROW

 
نام: Passpartout The Starving Artist
شرکت سازنده: Flamebait Games
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز
منتشر کننده: Flamebait Games
رمز فایل: www.download.ir

Passpartout The Starving Artist v1.7.2 - DINOByTES

Passpartout puts you into the shoes of a French artist trying to navigate the beautifully confusing art scene. Paint and sell your own art to survive your expensive wine and baguette addiction.

لینک دانلود