تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Railway Empire v1.14.0.27219 + 10 DLCs برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/22 نسخه Railway Empire v1.14.0.27219 + 10 DLCs - FitGirl اضافه شد .

Railway Empire

شما یک شبکه ریلی بسیار دقیق و گسترده بنا می کنید، بیش از 40 قطار متفاوت خریداری می کنید که با جزئیاتی کامل طراحی شده اند ،باید همواره به تعمیرات و نگه داری تجهیزات و سازه ها رسیدگی کنید  تا در میان رقیبان حرف اول را بزنید .این بازی فوق العاده به نظر می رسد ، حتما باید آن را امتحان کنید تا به جزئیاتش پی ببرید . شما باید نیرو های کاری خود را استخدام و مدیریت کنید  تا بتوانید به خوبی سرویس ارائه کنید . در راه پیشرفت و توسعه بیش از 300 تکنولوژی برای تحقیق کردن ارائه شده است ، این تحقیق و ارتقاء ها از ارتقاء های مکانیکی و آپگرید خود قطار ها شروع می شود و به زیر ساخت ها و امکانات پیشرفته ختم می شود در نتیجه توسعه شبکه ی حمل و نقل  شما به صورت چهار عصر تاریخی به وقوع می پیوندد .توسعه و موفقیت به  سادگی محقق نمی شود شما در این راستا باید همواره یک قدم از رقبای خود جلو تر باشید .برای موفقیت بعضا شما می توانید به تجهییزات رقبا حمله کنید و آن ها را نابود کنید تا به قله صعود کنید !!

سایر توضیحات Railway Empire Northern Europe :

برای موفقیت در بازی Railway Empire باید از تمامی موقعیت های اقتصادی به بهترین نحو استفاده کنید .راز موفقیت در این بازی گسترش بیش تر شبکه ی ریلی و مدیریت حمل و نقل مسافرین یا محموله ها است بنا بر این در این راستا باید مهارت های مدیریتی خود را به بهترین شیوه ی ممکن به کار بگیرید .شما در طول سناریو هایی متفاوت با چالش های خاصی روبرو می شوید که ضمن رویارویی با این چالش ها باید به اهداف خاصی دست پیدا کنید . اگر دوست دارید تا بازی Railway Empire را بدون فشار مالی تجربه کنید می توانید در حالت گیم پلی ساخت و ساز مشغول به بازی کردن شوید  .Railway Empire بیش از 40 لوکوموتیو و 30 واگن متفاوت دارد که بر اساس طراحی های دقیق تاریخی پیاده سازی شده اند  ،در طول بازی می توان این واگن ها و لوکوموتیو ها را باز کرد اما موضوع مهم تر این است که هر یک را با توجه به نقاط ضعف و نقاط قوتشان باید برای کاری که مناسب هستند استفاده کرد .بازی دارای قابلیت ‘Ride Along’ است که با استفاده از آن می توانید سوار بر قطار خود از تماشای مناظر اطراف لذت ببرید.

نام: Railway Empire
حجم فایل: 9.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Gaming Minds Studios
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v1.14.0.27219 + 10 DLCs
نسخه: FitGirl
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه ساز
منتشر کننده: Kalypso Media Digital
رمز فایل: www.download.ir

Railway Empire v1.14.0.27219 + 10 DLCs - FitGirl

United States, 1830: ‘The New World’ is in its ascendancy. Industry is booming, and the race is on to establish the most dominant and powerful rail empire in all of North America. It’s time to outthink and outmaneuver your competitors as you lead your company into the 20th century!


In Railway Empire, you will create an elaborate and wide-ranging rail network, purchase over 40 different trains modelled in extraordinary detail, and buy or build railway stations, maintenance buildings, factories and tourist attractions to keep your travel network ahead of the competition. You’ll also need to hire and manage your workforce if you want to ensure an efficient train service, whilst also develop over 300 technologies ranging from mechanical improvements to the trains themselves to workplace infrastructures and advanced amenities as you progress through five eras of technological innovations.

لینک دانلود