تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Rocketbirds 2 Mind Control نسخه SKIDROW

Mind Control دومین بسته الحاقی برای نسخه اصلی بازی Rocketbirds 2 Evolution بشمار می آید که ماجراها و رقابت های جذابی را روایت می کند . Albatropolis آزاد شده و حالا Big G و Putzki Jr به دنبال رئيس جمهور هستند . در پایان چه کسی پیروز خواهد شد ؟ در این DLC شاهد اضافه شدن لباس سیاستمدار جدید , شخصیت های قابل پخش و دو اتاق جدید مناظره PvP خواهیم بود . شخصیت های جدید و آیتم های مختلفی که تنها در این بسته نرم افزاری در دسترس خواهند بود . دشمنان هم چندان ناتوان نیستند و آنها نیز از سلاح های مختلفی برخوردار می باشند پس بسیار مراقب باشید .

سایر توضیحات : Rocketbirds 2 Mind Control یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Ratloop Asia طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Reverb Triple XP برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی علاوه بر بخش تکنفره از بخش های مولتی پلیر و co-op نیز پشتیبانی می کند و این امکان را برای گیمرها فراهم ساخته تا به صورت آنلاین با دیگر گیمرها به رقابت بپردازند و تجربه ای منحصر بفرد را کسب نمایند . نبردی سخت در پیش است , نبردی که تنها یک برنده خواهد داشت و نام و یاد شکست خوردگان به تاریخ خواهد پیوست .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Rocketbirds 2 Mind Control نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Rocketbirds 2 Mind Control :

نام بازی : Rocketbirds 2 Mind Controlپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Ratloop Asiaمنتشر کننده : Reverb Triple XPسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Rocketbirds 2 Mind Control

لینک دانلود