تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Space Beast Terror Fright v58 نسخه Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/19 نسخه Space Beast Terror Fright v58 - Early Access اضافه شد.

بازی Space Beast Terror Fright

در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو مستقل nornware AB ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای PC منتشر کرده است . بازی S.B.T.F با دارا بودن سبک آرکید سخت و شوتر اول شخص مرگبار خود یکی از بهترین بازی های این سبک می باشد که به صورت Early Access منتشر شده است . شما در نقش یک Marine هستید که باید بی باک و بدون داشتن هیچ ترس و هراسی به اعماق فضا رفته و شجاعانه به استخراج داده و منابع مفید بپردازید . آیا شما قادر خواهید بود تا در این ماجراجویی زنده بمانید ؟ این بازی حول یک فضا پیمای پیچیده می باشد که در هر زمان به صورت منحصر به فرد می باشد . شما در این بازی باید به دنبال DataCores گشته و آن را دانلود نمایید . فضاپیمای شما توسط جانوران تسخیر شده و این شما هستید که با سلاح های بهتر , ردیاب حرکت بهتر و دیگر قابلیت های مفید به طور قابل توچهی شانس زنده ماندن خود را افزایش دهید . کلید مدیریت فضاهای ناشناخته در هر فضاپیما استفاده هوشمندانه از درب است . محافظت کردن از درب و ایجاد امنیت برای آنها باعث می شود که نیروهای شما در آینده دچار مشکل نشوند . بستن کامل درب ها امنیت شما را فراهم می سازد ولی ممکن است در شرایط بحرانی که نیاز به خروج از مهلکه دارید کار شما را سخت کند .

بازی Space Beast Terror Fright 

 دارای دو حالت شبکه و co-op می باشد و تا 4 بازیکن را به صورت همزمان پشتیبانی می کند . شما می توانید علاوه بر ماوس و کیبورد از کنتلر Xbox 360 نیز استفاده نمایید . شما در هر دوحالت می توانید از قابلیت Split Screen بهره ببرید .   
نام: Space Beast Terror Fright
حجم فایل: 396 مگابایت
شرکت سازنده: nornware AB
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
ورژن: v58
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، تک نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: nornware AB
رمز فایل: www.download.ir

Space Beast Terror Fright v58 - Early Access

S.B.T.F. is a very hard arcade-style / rogue-like / perma-death first person shooter. You play as Marines who must brave dark, claustrophobic and terrifyingly intense Space Beast infested spacecraft in order to extract critical data and lucrative upgrades. Can you make it out alive?

لینک دانلود