دانلود بازی کامپیوتر Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation نسخه SKIDROW + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/12 نسخه PLAZA v1.1.4 اضافه شد .

در شبه جزیره Chult، گروهی از افراد نامی باید یک ماجراجویی خاص و بسیار خطرناک را رقم بزنند. برای این کار آنها باید از جنگل های تاریک عبور کنند، راه خود را از میان هزارتوی بی پایان بیابند و در نهایت در غارهای تاریک به جستجوی دلیل “نفرین مرگ” باشند. در بازی Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation شما می توانید خود را در قالب 4 شخصیت متفاوت این بازی با نام های Artus Cimber, Asharra, Birdsong, و Dragonbait قرار دهید و خود را برای رویارویی با دشمنان و رقبای خطرناکی آماده کنید که در این مسیر با آنها روبرو خواهید شد. در این بازی شما باید در بیش از 30 مرحله مختلف به تلاش برای دستیابی به علت مرگ های مرموزی دست بزنید و در نهایت با شیطانی بزرگ روبرو خواهید شد. شیطانی که ن تنها دلیل این نفرین بلکه خود نفرین مرگ است.

سایر توضیحات: بازی Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation یک بازی بسیار جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی و ماجرایی است که به صورت Turn-Based عرضه شده است. مراحل این بازی به صورت تصادفی ساخته خواهند شد بطوریکه در هر بار تکرار بازی، محیطی جدید را مشاهده خواهید کرد. بازی Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation توسط شرکت BKOM Studios برای پلتفرم های ویندوز و مک عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation جدید

مشخصات بازی Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation :

نام بازی : Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : BKOM Studios منتشر کننده : BKOM Studios سبک بازی : ماجرایی – نقش آفرینی – استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Tales from Candlekeep Tomb of Annihilation

لینک دانلود