تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Through the Woods + آپدیت 20170615

به روز رسانی :

1396/03/26 آپدیت 20170615 نسخه Battery اضافه شد.

Through the Woods در میان درختان نام بازی کامپیوتر در ژانر ماجرایی , مستقل می باشد که توسط استودیوی Antagonist ساخته شده است و استودیوی 1C Company آن را منتشر کرده است . بازی در میان جنگل روایت کننده ی داستان مادر و پسر گمشده ی او در جنگلی در سواحل غربی نروژ می باشد . این بازی سوم شخص ترسناک روایت کننده ی یک داستان بسیار قوی از مادری می باشد که سخت در تلاش برای پیدا کردن پسر گمشده ی خود است . نحوه ی داستان سرایی بازی و نمایش اینکه مادر چگونه تمام وحشت ها را به جان خریده تا پسر خود را پیدا کند بسیار مثال زدنی می باشد . بدون شک نحوه ی طراحی بازی به گونه ای می باشد که حس ترس را به صورت مستقیم به بازیکن القا می کند و شما حس تنهایی و درماندگی را بیش از پیش در این بازی تجربه می کنید .

سایر توضیحات : بازی کامپیوتر Through the Woods با محیط خیره کننده ی خود و الهام گرفتن از داستان های اساطیر نروژی توانسته یک هارمونی خوبی را به وجود آورد . از دیگر ویژگی این بازی می توان به نحوه ی ارتباط آن با بازیکنان و داستان تاریک آن اشاره کرد و استفاده ی خلاقانه نور و تاریکی را در ابعاد مختلف بازی مشاهده خواهیم کرد . در این ماجراجویی ترسناک بی شک صداگذاری نقش مهمی را ایفا کرد و تاثیر آن را در جذابیت بازی بسیار بالا برده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Through the Woods

مشخصات بازی Through the Woods :

نام بازی : Through the Woodsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Antagonistمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Through the Woods

لینک دانلود