تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Warcube 0.0.20v4 – PC

به روز رسانی :

1397/03/06 نسخه جدید اضافه شد.

این یک حرکت کاملا ماهرانه , رضایت بخش و به شدن سخت می باشد . برای ساخت این بازی از Shadow of Mordor, Assassins Creed و Mount & Blade الهام گرفته شده است اما نه آنطور که تصور می کنید بلکه به صورت … مکعب . شما پس از پایان تعطیلات به خانه بازگشته اید و زمانی که قدم بر روی سرزمین مادری می گذارید تمامی ماجراها آغاز می شود . از قالب انسانی خارج شده و خود را همانند مکعبی جنگجو تصور کنید . جهانی در پیشروی شما قرار دارد که هرلحظه اش می تواند برای شما داستانی جذاب را رقم زند . در طول مسیر گنجینه هایی وجود دارد که بسیار ارزشمند می باشند اما خیلی از آنها نیز اینطور نیستند .

سایر توضیحات : Warcube یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی های Haven Made و craigz طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Haven Made برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . دشمنان زیادی بر سر راه شما قد علم خواهند کرد پس سعی کنید با انتخاب بهترین استراتژی به مصافشان بروید تا تعداد افرادی که از دست می دهید به حداقل رسد . بازی مبتنی بر فیزیک طراحی شده است یعنی زمانی که از منجنیق برای تخریب منطقه ای استفاده می کنید به وضوح شاهد تخریب اشیای موجود در بازی مانند جهان واقعی می باشید . تا بحال مبارزه با ارتشی از مکعب ها را تجربه کرده اید ؟ این مکعب ها برای جنگ و مبارزه ساخته شده اند و نه برای ساخت و ساز .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Warcube

مشخصات بازی Warcube :

نام بازی : Warcubeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Haven Made و craigzمنتشر کننده : Haven Madeسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Warcube

لینک دانلود