تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Warriors Orochi 4 Ultimate Deluxe Edition

به روز رسانی :

1398/12/04 بازی Warriors Orochi 4 Ultimate Deluxe Edition - نسخه FitGirl v1.0.0.7 + 70 DLCs اضافه شد.

Warriors Orochi 4

سرانجام به عنوان یک بازی اکشن تاکتیکی منتشر شد . کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند به Bonus Costumes for “Xu Shu”, “Mitsunari Ishida” و  “Da Ji” ، Bonus Cosutme for “Xingcai” ، Bonus Mount “Pegasus” و Bonus Mount “Unicorn” دسترسی داشته باشند . یک همکاری رویایی که این اجازه را به شما می دهد تا به عنوان قهرمانان WARRIORS DYNASTY WARRIORS و SAMURAI WARRIORS به ایفای نقش بپردازید . قهرمانان با عبور از جنگ ژاپن و دوران سه امپراطوری چین و شکست Orochi و پایان دادن به سلطنتش وارد بازی می شوند . 170 شخصیت قابل پخش که بسیاری از آنها در سری WARRIORS حضور داشته اند . روایت Orochi 4 را از طریق چشم 170 کاراکتر تجربه کنید . ویژگی های جدید اضافه شده به کاراکترها این امکان را می دهد تا قدرت های جادویی مخصوص به خود را بسازند و دشمنان را نابود کنید . ترکیب سلاح و سحر و جادو می تواند به حملات ویرانگری منجر شود که دشمنان را در مسیرشان متوقف میکند . قهرمانان باید کلید بازگرداندن اسطوره ها را پیدا کنند و در نهایت به خانه های خود بازگردند . همانطور که آنها شروع به کشف رمز و راز در اطراف خود و در سرزمین های جدید تلف شده می کنند ، کنجکاوی آنها را به سمت یکی از اسطوره های باستانی هدایت می کند : زئوس ، خدای بزرگ در میان خدایان .

بازی Warriors Orochi 4

یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی KOEI TECMO GAMES CO., LTD طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی KOEI TECMO GAMES CO., LTD برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .  
نام: Warriors Orochi 4
شرکت سازنده: KOEI TECMO GAMES CO., LTD
تاریخ انتشار: 2018
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: کامپیوتر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: KOEI TECMO GAMES CO., LTD
رمز فایل: www.download.ir

Warriors Orochi 4 Ultimate Deluxe Edition Incl DLC Pack - Codex - FitGirl

The supreme "WARRIORS OROCHI" experience is here!
WARRIORS OROCHI 4: The Ultimate Upgrade Pack, full of premium replayable elements, is now available for the definitive installment of the "WARRIORS OROCHI" series WARRIORS OROCHI 4.

لینک دانلود