تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Where is my Brain!? نسخه PLAZA

در این بازی شما در قالب یک ربات به نام جری به ایفای نقش می پردازید . سرنوشت طوری رقم می خورد که جری به اسراری پی می برد و همین موضوع باعث می شود تا در یک مشکل بزرگ گرفتار آید . زمانی که ربات اعظم متوجه می شود که جری نسبت به اسرار پشت پرده اطلاعاتی را کسب کرده است او را به اسارت درآورده و تمامی حافظه اش را پاک می کند . اما هنوز هم راهی برای رهایی از اسارت وجود دارد و زمان آن فرارسیده است تا در مقابل Masterbot قد علم کرده و با نابودیش جهان را نجات دهید . چه کسی می داند ؟ شاید جهان خود را برای فراگرفتن اسرار تاریکی آماده کرده است .

سایر توضیحات : Where is my Brain!? یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Sascha Weiss \/ Sounstage13 طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Soundstage13 برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی سرشار از صحنه های نبرد متنوعی است که در هر مرحله توانایی های شما را به چالش می کشد . در طول ماموریت ها یکسری آیتم هایی در گوشه و کنار بازی وجود دارد که با جمع آوری آنها بازی این امکان را به شما می دهد تا توانایی و مهارت های کاراکتر اصلی را بهبود بخشیده و به سلاح های قویتری دسترسی پیدا کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Where is my Brain!? نسخه PLAZA

مشخصات بازی Where is my Brain!? :

نام بازی : Where is my Brain!? پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Sascha Weiss \/ Sounstage13 منتشر کننده : Soundstage13 سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Where is my Brain!?

لینک دانلود