تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Wildlife Park 3 Down Under – PC نسخه PLAZA

بازی Wildlife Park 3 Down Under شما به محل زندگی کوالاها و کانگروها خواهد برد. مکانی بسیار دور اما پر از حیوانات مختلف به نام استرالیا! این کشور رنج بسیار وسیعی از انواع مختلف حیوانات را در بر دارد و پارک های حیوانات بسیار خوبی را در خود جای داده که هر ساله میزبان تعداد بسیار زیادی از گردشگران مختلف از سراسر جهان است. این کشور همچنین حیوانات خزنده نظیر سوسمار های مختلف را نیز در خود جای داده است. علاوه بر اینها، بازی Wildlife Park 3 Down Under شما را پرندگان خاص این کشور نیز آشنا خواهد کرد. در این بازی امکانات مختلفی برای شما به عنوان یک گردشگر در نظر گرفته شده است و شما می توانید تمام حیوانات را از نزدیک مشاهده کنید.

سایر توضیحات: بازی Wildlife Park 3 Down Under جدیدترین نسخه از بازی Wildlife Park 3 است که در آن شما به استرالیا سفر خواهید کرد. در این کشور با حیوانات مختلفی آشنا خواهید شد و می توانید با زندگی آنها از نزدیک آشنا شوید. بازی Wildlife Park 3 Down Under توسط شرکت b-alive gmbh به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Wildlife Park 3 Down Under center

مشخصات بازی Wildlife Park 3 Down Under :

نام بازی : Wildlife Park 3 Down Underپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : b-alive gmbhمنتشر کننده : b-alive gmbhسبک بازی : شبیه ساز -استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Wildlife Park 3 Down Under

لینک دانلود