دانلود بازی Apex Legends Season 8 Origin-Steam آپدیت 04 مرداد 1400

به روز رسانی :

1400/05/04 Apex Legends Season 8 Update 26 July 2021 - Steam/Origin اضافه شد.

Apex Legends

یک بازی آنلاین و رایگان می باشد که در تاریخ 4 فوریه 2019 برای پلتفرم های Microsoft Windows, PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد. شما در دنیای Titanfall هستید و این بازی نتیجه اتفاقات رخ داده در بازی Titanfall 2 می باشد . در هر نقشه 60 بازیکن می توانند عضو شوند و هر کدام به تیم های 3 نفره بپیوندند . در بازی Apex Legends هشت لجند ( Legend ) وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید . هر Legend ویژگی های خاص خود را دارد که احتمالا بعدا شاهد Legend های دیگر نیز خواهیم بود . Bangalore یک سرباز حرفه ای است که سلاح دودزا ( Smoke Launcher ) دارد و می تواند برای مدت کوتاهی با سرعت بالای بدود و ویژگی خاص او این است که می تواند هواپیما های موشک انداز را خبر کند . Bloodhound یک ردیاب است که می تواند برای مدتی کوتاه دشمنان، تله ها و سرنخ های مخفی شده را ببیند، و سرعت او کمی بیشتر از بقیه لجند هاست . Caustic یک تله گذار سمی می باشد که می تواند قوطی هایی را کار بگذارد که وقتی دشمن از روی آنها رد شود یا به آن شلیک کند، گاز سمی پخش می کند . ویژگی خاص او انتشار گاز سمی در یک محدوده بزرگ می باشد . Gibraltar قوی و مدافع است و می تواند یک محافظ را فعال کند که برای 15 ثانیه جلوی تیرها را می گیرد . او می تواند محلی را نشانه گذاری کند و آنجا را بمباران کند .

Lifeline که نقش دکتر را دارد، می تواند یک ربات پرنده ( Drone ) را فعال کند تا جون هم تیمی های نزدیک خود را به صورت خودکار پر کند . او می تواند هم تیمی های تیر خورده و زمین افتاده را خوب کند و 25 درصد سریع تر از وسایل افزایش جون استفاده کند در حالی که یک دیوار دفاعی برایش فعال می شود .Mirage می تواند از هولوگرافی استفاده کند تا دشمنان را گول بزند . می تواند با استفاده از چند هولوگرافی دشمن را منحرف کند و فرار کند یا دشمن را از بین ببرد . Pathfinder یک ربات پیشرو می باشد که یک قلاب دارد و می تواند از مکان های مختلف خیلی سریع خارج شود . او می تواند محیط را اسکن کند و مکان بعدی حلقه را مشخص کند . او همچنین می تواند یک طناب درست کند تا اعضای تیمش از آن استفاده کنند و به جاهای دیگر بروند . Wraith می تواند در بعد های مختلف حرکت کند و دشمن را از بین ببرد . او می تواند خیلی سریع در فضا حرکت کند و تیر نخورد . هنگامی که دشمن به شما نزدیک شود، یک صدا به شما اخطار می دهد . او می تواند برای 60 ثانیه در دو مکان یک پرتال ( دریچه ) باز کند و تمام اعضای تیم تان می توانند از آن استفاده کنند .

فصل پنجم بازی Apex Legends با نام Fortune’s Favor در تاریخ 12 می 2019 منتشر شد. در فصل پنجم بازی، یک شخصیت جدید با نام Loba به بازی اضافه شده است که فردی خوش سلیقه، پیچیده و زیرک است. لوبا با استفاده از تکنولوژی Jump-Drive می تواند به هر جا که می خواهد برود و هر چیزی را که می خواهد بدست بیاورد. در فصل پنجم بیش از 100 آیتم جدید به بازی اضافه شده است. مراحل جدیدی به بازی اضافه شده است که با تکمیل آن ها جایزه های ارزشمندی بدست میاورید. نقشه Kings Canyon نیز آپدیت شده و تغییر کرده است.

* این بازی آنلاین و رایگان است *

نسخه پیشنهادی ، نسخه Steam می باشد که دارای نصب و استفاده آسان تر نسبت به نسخه Origin است.

 
نام: Apex Legends
حجم فایل: 42 گیگابایت ، 34.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Respawn Entertainment
تاریخ انتشار: 26 جولای 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: Steam Backup - Origin
آپدیت: 04 مرداد 1400 ( 26 جولای 2021 )
زبان: انگلیسی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: exe
پلتفرم: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One
سبک بازی: اکشن - شوتر - بتل رویال
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Electronic Arts
پیش نیاز: نرم افزار Origin - اینترنت
رمز فایل: www.download.ir
لینک دانلود