تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Arc Surfer – PC

Arc Surfer عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک ورزشی و اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Pixel Fyzz ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Pixel Fyzz در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: شما به یک شگفتی واقعا تکنولوژیک، Board Arc بروید. Arc Board یک دیسک شناور مجازی است که روی آن ایستاده اید و وزن بدن خود را تغییر می دهید. همانطور که شما به جلو یا عقب، صفحه قوس پاسخ می دهد به طوری که انگار آن دیسک را از بدن شما نمیتوان جدا کرد! واقعا جادویی است همانطور که در این بازی پیش می روید راههای زیادی پیش رویتان باز می شود. گشت و گذار در آن دیگر نیازی به تفکر ندارد، شما به جایی می خواهید که بروید … این بازی خیلی شبیه یک اسکیت بورد، تخته موج سواری یا اسنوبورد است.

Arc.Surfer.center

مشخصات بازی Arc Surfer:نام بازی :  Arc Surferپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Pixel Fyzzمنتشر کننده : Pixel Fyzzسبک بازی : اکشن، ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Arc Surfer

لینک دانلود