تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ARK Park VR – PC

بازی ARK Park VR یک بازی بسیار جذاب و جالب در سبک بازی هایی است که نیاز به عینک واقعیت مجازی دارند چرا که شما را به دنیای عجیب و غریب دایناسورها در یک پارک بزرگ خواهند برد. این بازی آرزوی شما را برای دستیابی و کشف رمز و راز های دنیای دایناسورها به واقعیت بدل خواهد کرد و شما هر آنچه از آنها می خواهید را در یک قالب جالب خواهد دید. در این بازی داستان و سیر خاصی دنبال نخواهد شد و شما آزاد هستید که در این دنیای بزرگ وحش به گشت و گذار بپردازید و هرچه دوست دارید انجام دهید. البته همیشه این گردش به راحتی امکان پذیر نیست و گاهی با خطرات مختلف نیز همراه است پس باید تمام حواس خود را جمع کنید که این گردش به یک تجربه خونین تبدیل نشود.

سایر توضیحات: بازی ARK Park VR یک بازی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که شما را با استفاده از عینک واقعیت مجایی به دنیایی بزرگ خواهد برد. بازی ARK Park VR توسط شرکت Snail Games برای پلتفرم ویندوز تولید شده است و شما قادر خواهید بود با بیش از 100 جانور مختلف دست و پنجه نرم کنید.

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

ARK Park center

مشخصات بازی ARK Park VR :

نام بازی : ARK Park VRپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Snail Gamesمنتشر کننده : Snail Gamesسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

ARK Park VR

لینک دانلود