تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Big Blue Memory – PC

Big Blue – Memory یک بازی ماجراجویی VR با مضمون فاجعه سوول فری است که یک رویداد غم انگیز است که به دلیل مشکلات ساختاری جامعه کره ای ایجاد شده است. این بازی با اشیاء نمادین و استعاره هایی است که احساسات شما را تحریک می کند. همچنین شما اجازه می دهد برای دیدار با اقیانوس با شکوه و واقع گرایانه که هنوز در VR های موجود تجربه کرده اید. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Studio RO در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Big.Blue.-.Memory.center

مشخصات بازی Big Blue Memory:نام بازی :  Big Blue Memoryپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Studio ROمنتشر کننده : Studio ROسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Big Blue Memory

لینک دانلود