تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Commanager Tycoon – PC

بازی Commanager Tycoon یک بازی در سبک بازی های شبیه سازی و استراتژیک است که کاربران بسیاری را شیفته خود کرده است. شما در این بازی باید به تجارت مشغول شوید و از این راه کسب درآمد کنید این بازی به شما می آموزد که چکونه با همسایه ها و شهرهای مختلف تجارت داشته باشید و سود خوبی به دست بیاورید. شما در این بازی می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنید. در این بازی تمام کارگران و کارمندانتان همپای شما می آیند تا کسب و کارتان را رونق دهند. شما نیز بای بکوشید تا آنها را راضی نگه دارید و از آنها غافل نشوید. غافل شدن از کارمندانتان مساوی است با از دست رفتن انگیزه کاری آنها و شکستی بزرگ در کسب و کار شما.

سایر مشخصات بازی: شما در این بازی باید نقش یک مدیر مدبر و دور اندیش را داشته باشید که یک امپراطوری برای خود می سازد. شما با دور اندیشی خود و با تدبر در مسائل مختلف پیش آمده باید بکوشید تا راه حل منایبی برای آنها بیابید که منجر به زیان شما نشود. اداره مالیات نیز در این بازی نقش خود را به خوبی ایفا می کند! نباید انتظار داشته باشید که درآمدتان به جیب خودتان برود. باید مالیات نیز پرداخت کنید. ولی می توانید راه حل هایی بیابید که مالیات پرداختیتان کم شود. همچنین نیروهایی از طرف دولت مامور می شوند تا از شرکت شما بازدید داشته باشند که تخلفی صورت نگیرد. آیا برای به چالش کشیدن خودتان در شرایط سخت آماده اید؟ پس این بازی را از دست ندهید.

Commanager.Tycoon.center

مشخصات بازی Commanager Tycoon:نام بازی :  Commanager Tycoonپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Skyjaz Gamesمنتشر کننده : Skyjaz Gamesسبک بازی : استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Commanager Tycoon

لینک دانلود