تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Deathtrap Dungeon – PC

در بازی Deathtrap Dungeon تنها یک شجاع یا احمق جرأت می کند وارد Deathtrap Dungeon شود که توسط یک بارون دیوانه ساخته شده است تا شهرتش را به شهرش برساند. ثروت افسانه منتظر پیروزی است بسیاری از ماجراجویان سعی کرده اند – هیچکس زنده نیست … این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Square Enix یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Deathtrap.Dungeon.center

مشخصات بازی Deathtrap Dungeon:نام بازی :  Deathtrap Dungeonپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2013شرکت سازنده :Square Enixمنتشر کننده :Square Enixسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Deathtrap Dungeon

لینک دانلود