تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dungeon of Elements – PC

بازی Dungeon of Elements یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی و استراتژیک است که در سال 2014 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Frogdice تولید و توسط کمپانی Frogdice منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Frogdice یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Dungeon.of.Elements.center

مشخصات بازی Dungeon of Elements:نام بازی :  Dungeon of Elementsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : Frogdiceمنتشر کننده : Frogdiceسبک بازی : ماجرایی، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dungeon of Elements

لینک دانلود