تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Into the Breach – PC

Into the Breach بقایای تمدن بشر توسط موجوداتی غول پیکر و بزرگ در زمین با تهدید روبرو شده است. شما باید از موجودات مکانیکی قدرتمند آینده جلوگیری کنید تا بتوانید این تهدید بزرگ را که از جانب بیگانگان می باشد متوقف کنید و بشریت را نجات دهید. هر تلاشی برای نجات جهان یک چالش تصادفی جدید در بازی پیش روی شما قرار می دهد. این تنوع و تصادفی بودن چالش ها یقیناً نقطه قوت و دلیل منحصر به فرد بودن بازی Into the Breach می باشد که شما را درگیر خواهد کرد. بازی استراتژیک Into the Breach یکی از جذاب ترین و مهیج ترین بازی ها می باشد که با داشتن ویژگی های فوق العاده خاص نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد.

سایر مشخصات : در بازی Into the Breach شما باید از شهرها دفاع کنید. ساختمان های غیر نظامی قدرت خود را حفظ می کنند. بنابراین از آنها برای قدرت گرفتن استفاده کنید. هر لحظه باید استراتژی خود را ارتقا دهید. همه حمله های دشمن تلگراف می شود. جنگ را به سود خود برگردانید! حمله های آنها را تجزیه و تحلیل کنید و در هر نبرد یک مبارزه تمام و کمال انجام دهید. سلاح های قدرتمند و جدید بسازید و خلبان های ویژه برگزینید تا در نبرد Vek بتوانید قدرتمندانه مبارزه کنید. و اما احتمال دیگر! شکست یک گزینه نخواهد بود! زمانی که شما شکست خوردید، یک نیروی کمکی بفرستید تا زمان را از دست ندهید و پیروز میدان های نبرد شوید. بازی Into the Breach یک نبرد تمام عیار و کاملا هوشمندانه و استراتژیک می باشد که شما را به چالش می کشاند.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Into.the.Breach.center

مشخصات بازی Into the Breach :نام بازی : Into the Breachپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 27Feb, 2018شرکت سازنده : Subset Gamesمنتشر کننده : Subset Gamesسبک بازی : شبیه سازی، استراتژیک، نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Into the Breach

لینک دانلود