تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Janken Cards – PC

Janken Cards یک بازی مبتنی بر نوبت است که تحت تاثیر “Rock-Paper-Scissors” است. قوانین آسان هستند: 30 کارت در صندوق وجود دارد و شما باید 3 ستون با کارت های یک کت و شلوار برای برنده شدن را پر کنید. با این حال، اگر هیچ کس موفق به پر کردن 3 ستون، پس کسی که امتیاز بیشتری را به دست آورد، برنده می شود. به نظر می رسد آسان است، درست است؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی GKT Studios Entertainment یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Janken.Cards.center

مشخصات بازی Janken Cards:نام بازی : Janken Cardsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : GKT Studios Entertainmentمنتشر کننده : GKT Studios Entertainmentسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Janken Cards

لینک دانلود