دانلود بازی Necroarmy – PC

بازی Necroarmy یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و استراتژیک است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Firehawk Studios تولید و توسط همین کمپانی منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Firehawk Studios یک کمپانی مطرح در زراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلب این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Necroarmy.center

مشخصات بازی Necroarmy:نام بازی :  Necroarmyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :Firehawk Studiosمنتشر کننده : Firehawk Studiosسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Necroarmy

لینک دانلود