تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Noel The Mortal Fate S1-7 – PC

در بازی Noel The Mortal Fate S1-7 شما در نقش دختری به نام Noel Cerquetti هستید، کسی که خود را به شیطان بزرگ یعنی Caron تسلیم کرده است و تمام تلاش خود را می کند تا بتواند انتقام سختی از یک مرد بگیرد. این مرد که به غرور ملی شهرت دارد، با نام Burrows شناخته می شود. لازم به ذکر است که این مرد شهردار LaPalace است. اما سوال اصلی اینجاست که چرا این دختر قصد دارد تا این از این شخص که آرامش و صلح را برای این شهر به ارمغان آورده است انتقام بگیرد؟ چه چیزی در پس پرده پنهان شده است. جواب تمام این سوال ها در بازی Noel The Mortal Fate S1-7 است.

سایر توضیحات: بازی Noel The Mortal Fate S1-7 داستان دختری است که بدون هیچ چشمداشتی خود را تسلیم شیطان کرده تا تنها به یک آرزو برسد. این بازی از ساخته های دو شرکت Vaka Game Magazine و KANAWO است که توسط دو شرکت Vaka Game Magazine و AGM PLAYISM به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Noel The Mortal Fate S1-7 center

مشخصات بازی Noel The Mortal Fate S1-7 :

نام بازی : Noel The Mortal Fate S1-7پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Vaka Game Magazine, KANAWOمنتشر کننده : Vaka Game Magazine, AGM PLAYISMسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Noel The Mortal Fate S1-7

لینک دانلود