تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Party Hard – PC

Party Hard دارای محیط نیمه پردازشی است و بر روش های منحصر به فردی برای کشتن افراد تمرکز دارد. در بزرگترین سنت های بازی های پنهانی، هدف اصلی شما این است که به یکباره دستگیر نشوید، در حالی که سکوت از قربانیان ناامید کننده خارج شوید. رقصیدن و ترکیب کردن در وضعیتی که مشکوک است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Pinokl Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Party.Hard.center

مشخصات بازی Party Hard:نام بازی :  Party Hardپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Pinokl Gamesمنتشر کننده :tinyBuildسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Party Hard

لینک دانلود