تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Scary defense – PC نسخه PLAZA

بازی Scary defense یک بازی زیبا و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که در سال 2018 توسط کمپانی WhackAKey Games ساخته و عرضه شد. در این بازی شما باید در میان بسیار از دشمنان که قصد نابودی شما را دارند ایستادگی کنید. همانطور که از اسم بازی مشخص است شما در این بازی باید ایستادگی خود را در مقابل دشمنانتان با استفاده از هوش و سلاح هایی که در دست دارید تضمین کنید. کوچکترین اشتباه در این بازی منجر به از دست دادن تمام قلمرو و حتی به قیمت جانتان تمام می شود! پس مراقب دشمنانتان باشید. پیشنهاد ما به شما این است که فرصت تجربه این بازی کامپیوتری را نیز از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: گیم پلی این بازی بگونه ای است که شما را به یاد کنسول های نسل قدیمی می اندازد. در این بازی دلقک‌ها، خوک‌ها و دزدان از جمله دشمنان شما در مسیر این بازی هستند. از این جهت، شما می‌بایست خودتان را برای هرگونه خطری که از جانب آن‌ها ایجاد می‌شود آماده کرده باشید. علاوه بر این‌ها، شما در جریان بازی می‌توانید با کشتن دشمنان و پیش بردن روند داستانی بازی، تعداد جدیدی از سلاح‌ها را آزاد کرده و قدرت خودتان را برای کشتن تعداد هرچه بیشتر دشمنان تقویت نمایید. آیا می توانید زنده بمانید و قلمرو خود را گشترش دهید؟ همه چیز به شما بستگی دارد.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Scary.defense.center

مشخصات بازی Scary defense:نام بازی :  Scary defenseپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : WhackAKey Gamesمنتشر کننده : WhackAKey Gamesسبک بازی : اکشن، استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Scary defense

لینک دانلود