تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی SINISTRY SILINIUM – PC نسخه PLAZA

SINISTRY SILINIUM بازی SINISTRY SILINIUM یک بازی ترسناک و وحشتناک می باشد که با المان های اکشن، حرکت های پنهانی و مخفی و معماهای مختلف ترکیب شده است. شما با داستانی توطئه آمیز از کاراکتر اصلی بازی که در شهری کوچک در جریان است روبرو خواهید شد. جایی که در آن به دلیل انجام آزمایشات مربوط به امواج باعث شده مردم دچار دیوانگی و بیماری شوند که همه آنها به روانشناسان وابسته هستند. هدف شما در این بازی این نیست که از آن محل جان سالم بدر ببرید و بتوانید خارج شوید. بلکه شما با تعدادی انتخاب بزرگ و اخلاقی مواجه خواهید شد که همین انتخاب ها باعث ایجاد تغییر در پایان داستان می شود. بسیاری از افرادی که ملاقات می کنید خطری برای شما ایجاد نمی کنند. گاهی به آسانی می توانید از آنها عبور کنید. این در صورتی است که اختلالات روانی آنها را تهاجمی و وحشی نکرده باشد.

سایر مشخصات : در بازی بسیار جذاب و متفاوت SINISTRY SILINIUM اجتناب از کشتن افراد باعث امنیت شما نخواهد شد. شما به آسانی با یک نگاه نمی توانید بفهمید که در هر منطقه چه اتفاقی خواهد افتاد. بنابراین تنش و شک و تردید همه جا و در هر لحظه از بازی همراه شما خواهند بود. به علاوه شما همواره صحنه های سورئالیستی مختلفی که توسط توهمات کاراکتر اصلی بازی ایجاد می شود را خواهید دید. زیرا او هم مانند سایر ساکنین منطقه دچار مشکلات و بیماری مشابهی می باشد. در این بازی با دنیایی متفاوت از مسائل و مشکلات در محیطی بسیار گیرا و تاثیرگذار روبرو خواهید شد که هر انتخابی توسط شما می تواند پایانی متفاوت برای شما رقم بزند.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

SINISTRY.SILINIUM.center

مشخصات بازی SINISTRY SILINIUM :نام بازی : SINISTRY SILINIUMپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 6Apr, 2018شرکت سازنده : Igrodelskyمنتشر کننده : Siberian Digitalسبک بازی : اکشن، ترسناک، ماجراجوییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

SINISTRY SILINIUM

لینک دانلود