تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Skool Daze Reskooled – PC

Skool Daze Reskooled یک بازسازی 2D از بازی کلاسیک Skool Daze است. اغلب به عنوان یکی از بهترین بازی های تمام وقت فهرست شده است. با گرافیک و گیم پلی به روز شده، این نسخه مدرن، به طور رسمی مجوز، شامل Skool Daze، بازگشت به Skool و تازه تاسیس Nu Skool است. اریک قهرمان باشید کدهای کراک، آتش سوزی های آتش، معلمان هیپنوتیزم، موش های تله و قورباغه ها. وظایفی را که به عنوان پست های بازرسی عمل می کنند را کامل کنید و بیش از 10000 خط را وارد نکنید و اخراج شوید. Skool Daze بازی تند و شدید با تمام شخصیت ها و حیله گری های اصلی بازگشته است.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Skool.Daze.Reskooled.center

مشخصات بازی Skool Daze Reskooled:نام بازی :  Skool Daze Reskooledپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Alternative Software Ltdمنتشر کننده : Alternative Software Ltdسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Skool Daze Reskooled

لینک دانلود