تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse نسخه GOG / TiNYiSO

به روز رسانی :

1399/12/28 نسخه Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse - GOG / TiNYiSO اضافه شد.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

شما را در  نقش یک زامبی قرار می دهد . زامبی ها در آفریقا سکونت داشتند در حالی که آدم های عادی نیز آدمخوار بودند ! شما در ابتدا سالم هستید اما بعد از مدتی دچار آسیب مغزی می شود . در

 بازی Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse 

شما قابلیت این را دارید که از انواع ماشین ها استفاده کنید . البته انواع ماشین های قوی و جنگی . در بعضی مواقع، وارد ماشین های عادی هم می شوید . زامبی هایی که شما مغزشان را خورده اید با پلیس ها و انسان ها و نیرو های امنیتی درگیر می شوند و راه را برای شما هموار میکنند . یکی از مهمترین نقاط قوت بازی Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse  گیم پلی آن است. شما برای اولین بار در تاریخ بازی در نقش یک زامبی پاره، به انجام بازی خواهید پرداخت اما این زامبی خود نیز با تمام زامبی هایی که تا به حال دیده اید فرق دارد . قسمتی از بدن او در جایش نیست و او بجای اینکه به خوردن گوشت انسان تشنه باشد به خوردن مغز انسان ها تشنه است . در ابتدای بازی Stubbs از زیر زمین اقدام به دزدیدن ساندویچ انسانی می کند که در این لحظه رباتی او را از این عمل باز می دارد و شروع می کند به آموزش او اینکه چگونه از توانایی های خودش استفاده کند . اما قبل از همه این اتفاقات یعنی در ابتدای بازی شما انسان عادی هستید و عاشق یک زن می شوید .
نام: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
حجم فایل: 2.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Aspyr
تاریخ انتشار: 2005
نسخه: GOG / TiNYiSO
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Aspyr
رمز فایل: www.download.ir

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse - GOG / TiNYiSO

It’s 1959 and the city of Punchbowl, PA, is a beacon of progress and ideal living. Show the living that law and order are no match for a dead man on a mission. Your boyfriend’s back Maggie, and Punchbowl is gonna be in trouble!

لینک دانلود