تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Subaeria – PC نسخه SKIDROW

بازی Subaeria ایده های دوران دبستان را بار دیگر با یک شکل و شمایل گرافیکی جدید به شما معرفی خواهد کرد. در این بازی Subaeria شما باید با استفاده از هوش و زمانبندی مناسب خود سعی کنید تا از شر دمشنان راحت شوید و از موانع آنها عبور کنید. برای گذشتن از سد آنها باید از چیزهای مختلفی کمک بگیرید. هر دشمنی به نوعی خاص به شما نزدیک خواهد شد و شما باید با استراتژی های مختلف و نیز استفاده از محیط پیرامون سعی کنید تا راه غلبه بر آنها را پیدا کنید و بازی را پیش ببرید. البته باید گفت که با پیش رفتن در طی مراحل مختلف بدون شک شما پی خواهید برد که این کار به این سادگی نیست!

سایر توضیحات: بازی Subaeria طبق گفته سایت IGN شما را به دوران مدرسه خواهد برد و فضایی مجایی و فانتزی را بار دیگر برای شما زنده خواهد کرد. در این بازی شما در نقش دختری به نام Styx هستید که قصد دارد تا انتقام مرگ والدین خود را از ارباب Subaeria بگیرد. بازی Subaeria توسط شرکت Studios iLLOGIKA تولید و به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Subaeria center

مشخصات بازی Subaeria:

نام بازی : Subaeriaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Studios iLLOGIKAمنتشر کننده : Studios iLLOGIKAسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Subaeria

لینک دانلود