تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Zolg – PC

Zolg یک تیرانداز از بالا به پایین مینیمال است که در آن شما کشف، مبارزه با دشمنان، جمع آوری powerups، و شکست دادن دشمنان. حرکت دادن و هدف با WASD + ماوس یا شما می توانید یک کنترلر استفاده کنید. کنترل کننده ها را می توان از منوی اصلی پیکربندی کرد. 5 نوع قدرتمند برای جمع آوری، 6 کارفرمایان برای مبارزه و سایر دشمنان و موانع مختلف در مسیر شما وجود دارد. این بازی همچنین دارای کارت های معاملاتی Steam و 40 دستاوردهای متفاوت برای باز کردن قفل است. کمپانی بازی سازی Robert Alvarez یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Zolg.center

مشخصات بازی Zolg:نام بازی : Zolgپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Robert Alvarezمنتشر کننده : Robert Alvarezسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Zolg

لینک دانلود