تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه بازی World Of Warcraft تمامی نسخه ها

به روز رسانی :

1397/10/05 نسخه 7.2.5.24461 اضافه شد .

World Of Warcraft یکی از بزرگترین بازی های چند نفره آنلاین در جهان می باشد که برای اولین بار در سال 2004 منتشر شد. در طی 16 سالی که از عرضه ی بازی وارکرفت می گذرد، این بازی همیشه در صدر پربازیکن ترین بازی های آنلاین قرار داشته است. بلیزارد نیز هر چند وقت یک بار با به روز رسانی بازی، قسمت های مختلف بازی را بهتر می کند، ویژگی های بازی را افزایش می دهد و تنور گرم این بازی را گرمتر می کند. با شخصیتی که می سازید، دنیایی را پیش رو دارید که شما را مجذوب خود کرده و خواب و خوراک را از شما می گیرد . دنیای World of WarCraft آنقدر وسیع و پر رمز و راز است که بازیکنان زیادی را معتاد خود کرده است.

بازی World of WarCraft Wrath of the lich king در سال 2008 منتشر شد و در همان ابتدا با استقبال قابل توجهی روبرو شد و فروش زیادی داشت ، در این بازی قهرمانان با دشمنان خود به مبارزه می پردازند و برای حفظ سرزمین خود تلاش میکنند! 

World of WarCraft Cataclysm نسخه ای جدیدتر از بازی است که خیلی پر خرج تر از سری های قبلی بود و مانند نسخه قبل مورد توجه بسیاری از گیمر ها قرار گرفت. در این قسمت شما باید در برار خشم اژدها مقاومت کرده و او را شکست دهید و همچنین باید از سرزمین Azeroth حفاظت کنید.

ویژگی های پچ کاتالیسم :

1 – لول مراحل از 80 به 85 تغییر یافته است.

2 – Spell Power برداشته می شود و Intellect ها زیاد تر می شوند.

3 – Armor Penetration با Mastery جایگزین می شود.

4 – مقاومت افراد بیشتر خواهد شد.

5 – امکان پرواز در Azeroth به بازی اضافه شده است.

6 – سیستم Levelup با Guild اضافه شده است که در آن xp و talent به همراه guild کسب می شود یک امکان جدید برای بازیکن به نام Path of Titans اضافه شده است.

7 – اضافه شدن Class های جدید Human Hunter – Orc Mage – Night Elf Mage – Blood Elf Warrior – Dwarf Shaman و Dwarf Mage .

 

World of WarCraft the burning crusade بار دیگر گیمرها را متعجب کرد. گیم پلی ساده و کم نظیر آن یکی از نقاط قوت این بازی است. آیا آماده اید تا با دشمنان خود روبرو شوید؟ هیولا هایی با ویژگی های جدید به سراغتان می آیند و شما همیشه باید آماده باشید. در روز اول انتشار این بازی بیش از 200 میلیون نسخه فروخته شد.

نام: World Of Warcraft Collection
شرکت سازنده: Blizzard
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Blizzard
رمز فایل: www.download.ir

World Of Warcraft PC Game - All Patch

World of Warcraft (WoW) is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) released in 2004 by Blizzard Entertainment. It is the fourth released game set in the Warcraft fantasy universe. World of Warcraft takes place within the Warcraft world of Azeroth, approximately four years after the events at the conclusion of Blizzard's previous Warcraft release, Warcraft III: The Frozen Throne. The game was announced in 2001, and was released for the 10th anniversary of the Warcraft franchise on November 23, 2004. Since launch, World of Warcraft has had eight major expansion packs produced for it: The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor, Legion, Battle for Azeroth, and Shadowlands.

لینک دانلود