تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه بازی World Of Warcraft تمامی نسخه ها

به روز رسانی :

1399/12/25 نسخه v9.0.2.37474 اضافه شد .

World Of Warcraft

یکی از بزرگترین بازی های چند نفره آنلاین در جهان می باشد که برای اولین بار در سال 2004 منتشر شد. در طی 16 سالی که از عرضه ی بازی وارکرفت می گذرد، این بازی همیشه در صدر پربازیکن ترین بازی های آنلاین قرار داشته است. بلیزارد نیز هر چند وقت یک بار با به روز رسانی بازی، قسمت های مختلف بازی را بهتر می کند، ویژگی های بازی را افزایش می دهد و تنور گرم این بازی را گرمتر می کند. با شخصیتی که می سازید، دنیایی را پیش رو دارید که شما را مجذوب خود کرده و خواب و خوراک را از شما می گیرد . دنیای World of WarCraft آنقدر وسیع و پر رمز و راز است که بازیکنان زیادی را معتاد خود کرده است. در طی این سال ها و حدود 16 سالی که از عرضه این بازی می گذرد، خالقان بازی تصمیم به به روز رسانی های متعددی برای بازی گرفته اند که هرکدام ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه می کند و به همین دلیل هر کدام نیز نامی مخصوص به خود دارند.

بازی دنیای وارکرافت

در دنیاهای گوناگونی روایت می شود و هر کدام دارای ویژگی ها و خط داستانی متفاوتی با یکدیگر هستند. در این مجموعه از

بازی World of Warcraft

می توانید از اولین نسخه تا آخرین و جدید ترین نسخه را به رایگان دریافت کرده و بازی کنید.

ترتیب انتشار این بازی به این صورت است :

 
شما میتوانید این بازی را در سرور اصلی یعنی بلیزارد یا سرورهای خصوصی خارجی یا داخلی بازی کنید. تعداد سرورهای خصوصی زیادی وجود دارد ولی یکی از سرورهای خصوصی داخلی، سرور پردیس هست که یکی از قدیمی ترین و بهترین سرورهای داخل کشور است. این سرور از دو پچ 3.3.5a (Wotlk) و آخرین نسخه از بازی یعنی شادولندز (Shadowlands) پشتیبانی میکند.

👈👈👈 ورود به سایت سرور پردیس 👉👉👉

نام: World Of Warcraft Collection
شرکت سازنده: Blizzard
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Blizzard
رمز فایل: www.download.ir

World Of Warcraft PC Game - All Patch

World of Warcraft (WoW) is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) released in 2004 by Blizzard Entertainment. It is the fourth released game set in the Warcraft fantasy universe. World of Warcraft takes place within the Warcraft world of Azeroth, approximately four years after the events at the conclusion of Blizzard's previous Warcraft release, Warcraft III: The Frozen Throne. The game was announced in 2001, and was released for the 10th anniversary of the Warcraft franchise on November 23, 2004. Since launch, World of Warcraft has had eight major expansion packs produced for it: The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor, Legion, Battle for Azeroth, and Shadowlands.

لینک دانلود