تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Xilinx Vivado Design Suite v2019.1 HLx Editions – Win

به روز رسانی :

1398/09/13نسخه v2019.1 اضافه شد.

Xilinx Vivado Design Suite یک نرم افزار فوق العاده جهت طراحی FPGA می باشد، در این دوره که پیشرفت سریع تکنولوژی، پیچیدگی و چالش های طراحی را بیشتر می کند انتخاب یک دستگاه قابل برنامه ریزی برای طراحی و ایجاد سیستم های دیجیتال اهمیت زیادی دارد. پیشرفت روز افزون دستگاه های برنامه پذیر منطقی درعرصه سخت افزار و نرم افزار سبب شده تا یکی از بهترین گزینه ها برای پیاده سازی طرح ها و پروژه ها به شمار آیند. اغلب برای دستیابی به کارایی بهتر نسبت به CPU از دو معماری FPGA و پردازنده های گرافیکی GPU بهره می گیرند. GPU به دلیل موازی سازی بالا درسطح داده و FPGA به دلیل انعطاف بالا و توان مصرفی پایین گزینه های مناسبی برای انتخاب می باشند. از FPGA اغلب برای ساخت دستگاه های مخابراتی پرسرعت، دستگاه های صنعتی و تجاری خیلی حساس و سریع، دستگاه های نظامی و مصارف این چنین بهره می برند. FPGA ها دارای چند هزار تا چند میلیون گیت در داخل خود هستند، که تعداد گیت های یک FPGA بر قیمت آن تاثیر اساسی می گذارد، نرم افزار Xilinx Vivado Design Suite یک نرم افزار قوی برای طراحی FPGA می باشد. FPGA از کلمه Field Programmable Logic Gate Array گرفته شده است و سرعت اجرای توابع منطقی در آن بسیار بالا می باشد. در مورد موارد کاربرد FPGA ها می توان اینطور گفت که FPGA ها را می توان برای تست طراحی های HDL به صورت عمل به کاربرد و در صورت مطلوب بودن نتیجه تراشه ASIC آن را تولید نمود.

 ویژگی های نرم افزار Xillinx Vivado Design Suite :-تا 4 برابر اجرای سریع تر -تراکم طراحی بالا – 3 درجه عملکرد بیشتر و 35 درصد مصرف برق کمتر – مبتنی بر ادغام مدل طراحی DSP به همراه سیستم ژنراتور DSP – طراحی مجتمع برای طراحی و شبیه سازی – اشکال زدایی جامع سخت افزار
نام: Xilinx Vivado Design Suite
شرکت سازنده: xilinx
ورژن: v2019.1
نسخه: HLx Editions
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Xilinx Vivado Design Suite 2019.1 HLx Editions - Win

The new Vivado® Design Suite HLx editions supply design teams with the tools and methodology needed to leverage C-based design and optimized reuse, IP sub-system reuse, integration automation and accelerated design closure. When coupled with the UltraFast™ High-Level Productivity Design Methodology Guide, this unique combination is proven to accelerate productivity by enabling designers to work at a high level of abstraction while facilitating design reuse.

لینک دانلود